Puikus startas: po pertraukos pabudusi Šaro „Barcelona“ pergalingai pradėjo finalą Ispanijoje

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ pergalingai pradėjo Ispanijos krepšinio lygos finalą. Pirmose rungtynėse išvykoje katalonai 89:75 (15:20, 16:18, 29:16, 27:23) įveikė Madrido „Real“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Š.Jasikevičius.<br>ZP/Scanpix nuotr.
Š.Jasikevičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Š.Jasikevičius.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Š.Jasikevičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jun 13, 2021, 9:26 PM, atnaujinta Jun 13, 2021, 11:17 PM

Dvikovą kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai. Rimtų problemų puolime turėjusi „Barcelona“ pirmojo ketvirčio metu nepirmavo nė karto. „Real“ gynybos spąstai leido Madrido klubui po pirmųjų dešimties minučių pirmauti 20:15.

Antrajame kėlinyje „Real“ ir toliau išliko pirmaujančios komandos vaidmenyje. Pablo Laso auklėtiniai vienu metu padidino savo pranašumą iki devynių taškų (28:19), tačiau Šaro kariauna ketvirčio pabaigoje priartėjo prie savo varžovų ir komandas po pirmos dvikovos dalies skyrė 3 taškai – 36:33.

Trečiajame kėlinyje „Barcelona“ įjungė aukštesnę pavarą puolime ir ir pirmą kartą dvikovos metu išsiveržė į priekį. Šaro kariauna laimėjo atkarpą 14:0 ir įgijo dviženklį pranašumą – 56:46.

Ketvirtajame kėlinyje katalonai ir toliau diktavo savo sąlygas. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 18 taškų skirtumas – 74:56. „Barcelona“ išlaikė dviženklį pranašumą iškovojo pergalę pirmose finalo rungtynėse.

Antroji serijos iki dviejų pergalių dvikova vyks antradienį Katalonijoje.

„Real“: Walteris Tavaresas 16, Rudy Fernandesas 10, Fabienas Causeuras 9.

„Barcelona“: Cory Higginsas 25, Nickas Calathesas ir Brandonas Daviesas po 12, Kyle'as Kuricas 11.