Atgijęs Trae Youngas gelbėjo ant prarajos krašto jau stovėjusią „Hawks“ ekipą

NBA čempionato atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalio ketvirtosiose rungtynėse naktį iš pirmadienio „Atlanta Hawks“ namuose 103:100 (20:28, 29:34, 31:20, 23:18) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 2:2.

T.Youngas pelnė lemiamus taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 15, 2021, 7:19 AM, atnaujinta Jun 15, 2021, 7:53 AM

Penktosios rungtynėse trečiadienį vyks Filadelfijoje.

Po dviejų kėlinių šeimininkai buvo atsilikę 49:63, tačiau po pertraukos pasiekė persilaužimą.

Didžiausias skirtumas buvo net 17 taškų (38:55).

Vedliu į pergalę tapo Trae Youngas, kuris per 40 minučių surinko 25 taškus ir atliko net 18 rezultatyvių perdavimų. Jis prametė pirmuosius penkis metimus, bet antroje rungtynių pusėje atsigavo.

Jis pats pelnė arba atliko perdavimus, kai „Hawks“ pelnė paskutinius 15 taškų, įskaitant keturis baudų metimus.

Bogdanas Bogdanoavičius pridėjo 22 taškus.

Filadelfijos ekipoje nė vienas žaidėjas nepelnė daugiau nei 20 taškų, o rezultatyviausias buvo tiek surinkęs Tobias Harrisas.

Likus 2 min. 44 sek. „Hawks“ dar atsiliko 94:98, bet tada iniciatyvos ėmėsi T.Youngas ir likus 49 sek. jau šeimininkai pirmavo 101:98.

Tada Joelis Embiidas sumažino skirtumą iki taško, o „Hawks“ išlaikė kamuolį 24 sek. ir suteikė svečiams šansą. Tačiau J.Embiidas prametė, o T.Youngas sumetė baudas likus 16 sek.

Paskutinis Setho Curry tritaškis buvo netaiklus ir „Hawks“ šventė pergalę.

„Hawks“: Trae Youngas 25 (5/15 dvitaškių, 3/11 tritaškių, 18 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 22 (5/11 dvitaškių, 4/13 tritaškių), Johnas Collinsas 14 (12 atk. kam.), Clintas Capela 12 (13 atk. kam.).

„76ers“: Tobias Harrisas 20 (6/12 dvitaškių, 2/3 tritaškių), Joelis Embiidas 17 (3/16 dvitaškių, 1/ 4 tritaškių, 21 atk. kam.) ir Sethas Curry po 17, Benas Simmonsas 11 (12 atk. kam.).