Per vieną savaitę – net du SKM iškovoti Lietuvos čempionų titulai

Praėjusią savaitę finišavo du prestižiniai Moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionatai. Stipriausiais A diviziono vaikinų keturiolikmečių ir aštuoniolikmečių pirmenybėse tapo Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai.

Sostinės krepšinio mokyklos atstovai laimėjo du čempionų titulus.<br> skm. nuotr.

Jun 16, 2021, 8:15 PM

U18 čempionato finale Mindaugo Noreikos treniruojama Sostinės KM I – „Warranty Expert“ 94:83 (27:16, 27:23, 20:21, 20:23) nugalėjo šeimininkų Kauno KM „Žalgirio“ I ekipą ir džiaugėsi auksu.

Tai – pirmasis A diviziono U18 pirmenybių čempionų titulas SKM istorijoje.

Į simbolinį finalo ketverto penketą pateko du SKM auklėtiniai – Augustinas Kiudulas ir Kasparas Sideravičius.

Pusfinalyje būsimičempionai po dramatiškos kovos 78:77 palaužė V.Knašiaus KM I-„LED HEAD“.

U14 čempionato svarbiausiose kovose intrigos nebuvo – Sostinės KM I ekipa dominavo tiek pusfinalyje, tiek finale.

Turnyro finale Tomo Urbelionio auklėtiniai nepaliko jokių vilčių Klaipėdos KM ekipai – 73:43 (17:21, 19:5, 17:10, 20:7).

Pusfinalyje šeimininkų Šiaulių KA „Saulės“ komanda buvo įveikta 29 taškų skirtumu.

Ir į šiočempionato finalinio ketverto simbolinį penketą išrinkti du SKM auklėtiniai – Dovydas Buika ir Adomas Pocius.

Šią ir kitą savaitę SKM trofėjų kolekciją sieks papildyti dar dviejų čempionatų medaliais – šešiolikmečių ir penkiolikmečių finalinėse varžybose dalyvaus dar trys SKM komandos.