Po triumfo finale Š. Jasikevičius priminė ispanams, kad moka labai gerai švęsti titulus

Šarūnas Jasikevičius antradienį užbaigė ilgą sezoną pergalinga gaida, kai su „Barcelona“ triuškinamai laimėjo Ispanijos krepšinio čempionato finalo antrąsias rungtynes prieš Madrido „Real“, o kartu ir trumpą seriją 2:0.

Š.Jasikevičius sugrąžino klubą į aukštumas.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Š.Jasikevičius sugrąžino klubą į aukštumas.<br> Barca Basket nuotr.

2021-06-16 08:56, atnaujinta 2021-06-16 09:05

Pernai vasarą į Barseloną atvykęs 45-erių lietuvis buvo per žingsnį nuo trigubos karūnos – laimėjo Ispanijos taurę ir čempionatą, tačiau Eurolygos finale turėjo pripažinti Stambulo „Anadolu Efes“ viršenybę.

„Šį sezoną labai kentėjome nuo įvairių aplinkybių. Mums visiems tai buvo sunkūs pandemijos metai.

Iškovojome du titulus, patekome į Eurolygos finalą ir turime kuo didžiuotis.

Dabar atėjo laikas pailsėti, bet svarbiausia atšvęsti. O švenčiant titulus aš esu labai geras“, – juokavo Š.Jasikevičius.

Ispanijos čempione „Barcelona“ tapo pirmąkart nuo 2014 metų, o du titulus iškovojo pirmąsyk nuo 2011-ųjų.

Ispanijos lygos finale „Barcelona“ įveikė „Real“ ekipą 89:75 ir 92:73, o pusfinalyje pranoko Tenerifės „Lenovo“ serijoje 2:1.

Paklaustas apie naują erą „Barcelona“ klubo istorijoje Š.Jasikevičius nenorėjo nieko prognozuoti.

„Aš netikiu tokiais dalykais. „Barcelona“, „Real“ ar CSKA klubuose nėra tokių dalykų kaip ciklai. Šios komandos visada privalo laimėti, bet tai padaryti yra labai sunku“, – sakė Šaras.

Po finalo rungtynių jis daug dėmesio skyrė savo draugui Pau Gasoliui, kuris tapo Ispanijos čempionu sulaukęs 40 metų.

„Labai džiaugiuosi dėl komandos ir dėl Pau. Kiek liūdna, kad jam nepavyko laimėti Eurolygos, bet kaip jis žaidžia – gal dar pakeis savo sprendimą?“ – sakė Š.Jasikevičius apie P.Gasolio karjeros pabaigą.