Įspūdingas T. Youngo pasirodymas padėjo „Hawks“ pergalingai startuoti Rytų konferencijos finale

„Atlanta Hawks“ ekipa turėtų nusilenkti Trae Youngui už jau trečią iš eilės sėkmingą startą NBA atkrintamųjų varžybų serijose. Rytų konferencijos finale „Hawks“ išvykoje 116:113 (25:28, 29:31, 34:26, 28:28) palaužė „Milwaukee Bucks“ atstovus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Trae Youngas <br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jun 24, 2021, 7:57 AM, atnaujinta Jun 24, 2021, 10:21 AM

„Hawks“ klubas per visą savo istoriją nuo tada, kai persikėlė į Atlantą, nebuvo laimėjęs Rytų finalo serijos rungtynių.

Per visas rungtynes pirmaujanti komanda keitėsi 13 kartų ir nei vienas klubas neturėjo didesnės nei 9 taškų persvaros.

T.Youngas per 41 minutę įmetė net 48 taškus (13/21 dvit., 4/13 trit., 10/12 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atsikovojo 6 atkovotus ir perėmė vieną kamuolį.

„Hawks“ lyderis tapo pirmuoju krepšininku NBA istorijoje, kuris per vienerias finalo rungtynes įmetė 45 taškus ir atlikto mažiausiai 10 rezultatyvių perdavimų.

Atkakliose ir rungtynėse ketvirtame kėlinyje rezultatas eilinį kartą buvo lygus 98:98 ir tuomet „Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo ir Jrue Holiday pasistengė, kad Milvokis pabėgtų 105:98.

Vakarų konferencijoje dėl teisės žaisti NBA Superfinale varžosi „Phoenix Suns“ ir „Los Angeles Clippers“ ir serijoje 2:0 pirmauja „Suns“.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (14/23 dvit., 12 atk. kam., 9 rez. perd.), Jrue Holiday 33 (9/13 dvit., 5/12 trit., 10 rez. perd.), Khrisas Middletonas 15 (0/9 trit.), Bobby Portis 11.

„Hawks“: Trae Youngas 48 (13/21 dvit., 4/13 trit., 11 rez. perd., 7 atk. kam.), Johnas Collinsas 23 (10/11 dvit., 1/5 trit., 15 atk. kam.), Kevinas Huerteris 13, Clintas Capela 12 (19 atk. kam).