P. George'o vedama „Clippers“ ekipa parklupdė „Suns“ ir sušvelnino serijos rezultatą

Vakarų konferencijos finale „Los Angeles Clippers“ klubas iškovojo pirmąją pergalę, kai ketvirtadienį namuose nugalėjo „Phoenix Suns“ krepšininkus – 106:102 (29:21, 17:27, 34:21, 26:23). Serijoje iki keturių pergalių „Suns“ pirmauja 2-1.

P.George'as.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-06-25 07:06, atnaujinta 2021-06-25 19:24

Šeimininkai į priekį šovė antroje mačo dalyje, kai trečiąjį kėlinį laimėjo 13 taškų skirtumu (34:21) – 80:69.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Suns“ dar bandė sugrįžti į rungtynes, kai po Devino Bookerio taškų sumažino deficitą iki 6 taškų 83:89. Vis dėlto „Clippers“ atsakė dviem sėkmingomis atakomis, kurios grąžino dvižeklį pranašumą.

Per likusį laiką šeimininkai tik didino persvarą ir iškovojo solidžią pergalę.

„Clippers“ gretose rezultatyviausiai žaidė Paulas George'as, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ komandoje žibėjo Deandre Aytonas, kuris įmetė 18 taškų ir sugriebė 9 kamuolius.

„Clippers“: Paulas George'as 27, Reggie Jacksonas 23, Ivica Zubacas 15 (16 atk. kam.), Terrance'as Mannas 12.

„Suns“: Deandre Aytonas 18, Chrisas Paulas (12 rez. perd.) ir Devinas Bookeris (5/21 met.) po 15, Mikalas Bridgesas 13, Cameronas Johnsonas 12.