Neprireikė net G. Antetokounmpo: „Bucks“ – per žingsnį nuo NBA finalo

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA Rytų konferencijos finalo penktose rungtynėse „Milwaukee Bucks“ žengė itin didelį žingsnį finalo link.

Milvokio klubas priartėjo prie NBA finalo.<br>AP/Scanpix nuotr.

2021-07-02 07:13

Be traumuoto savo lyderio Giannio Antetokounmpo rungtyniavęs Milvokio klubas namuose 123:112 (36:22, 29:34, 26:22, 32:34) įveikė „Atlanta Hawks“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį – 3:2.

Šį kartą lyderio vaidmenį iš graiko perėmė geriausias savo karjeros rungtynes sužaidęs Brookas Lopezas.

Aukštaūgis per 38 ant parketo praleistas minutes įmetė 33 taškus (14/16 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud. metim.), atkovojo 7 kamuolius bei blokavo 4 varžovų metimus.

„Hawks“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidė serbas Bogdanas Bogdanovičius, kuris per 39 minutes pasižymėjo 28 taškais (3/6 dvit., 7/16 trit., 1/1 baud. meti.) ir 5 atkovotais kamuoliais.

Šioje dvikovoje Atlantos ekipai dėl patirtos čiurnos traumos negalėjo padėti jos lyderis Trae Youngas.

Šios poros nugalėtojų NBA finale lauks „Phoenix Suns“ klubas, kuris Vakarų konferencijos finale 4:2 įveikė „Los Angeles Clippers“ krepšininkus.

„Bucks“: Brookas Lopezas 33, Khrisas Middletonas 26, Jrue Holiday, Bobby Portis 22.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 28, Johnas Collinsas ir Danilo Gallinari po 19, Lou Williamsas 17.