Atsakomasis smūgis – „Bucks“ tempęs Giannis Antetokounmpo NBA finalo serijoje atkūrė intrigą

NBA finalo serija nevyks tik pagal „Phoenix Suns“ ekipos dūdelę. Į savo areną persikėlęs „Milwaukee Bucks“ klubas trečiose finalo serijos rungtynėse kirto atgal: nugalėjo Fyniksą solidžiu atotrūkiu 120:100 (28:25, 35:17, 38:31, 22:24) ir sušvelnino serijos rezultatą 1:2.

Giannis Antetokounmpo <br> AFP/Scanpic.com nuotr.

Jul 12, 2021, 7:05 AM

Žūtbūtinėse rungtynėse dėl NBA finalo intrigos „Bucks“ svarbiausią persvarą susikrovė antrame kėlinyje, kai per 12 minučių įmetė 35 taškus, o varžovams leido pelnyti perpus mažiau. Po dviejų kėlinių šeimininkai jau pirmavo 62:42.

Po pertraukos „Suns“ puolė gelbėti situaciją: Cameronas Johnsonas sumažino „Suns“ atsilikimą iki 4 taškų – 70:74, bet tuomet kėlinį „Bucks“ užbaigė dar vienu spurtu 24:6 ir rezultatas tapo 98:76.

Giannis Antetokounmpo pelnė 41 tašką, per 37 minutes pataikęs 14 dvitaškių iš 21, prametęs abu tritaškius ir realizavo 13 iš 17 baudų.

Graikas taip pat atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ lyderis tapo vos antruoju krepšininku finalų istorijoje, kuriam pavyko du mačus iš eilės pelnyti bent 40 taškų ir atkovoti 10 kamuolių. Pirmuoju tokį rezultatą pasiekė Shaquielle'as O'Nealas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41, Jrue Holiday‘us 21 (5/10 tritaškiai, 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 18 (3/7 tritaškiai, 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas (5 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Bobby Portisas (8 atk. kam.) po 11.

„Suns“: Chrisas Paulas 19 (9 rez. perd.), DeAndre Aytonas (9 atk. kam.) ir Jae‘us Crowderis (6/7 tritaškiai) po 18, Cameronas Johnsonas 14.