„Zenit“ su A. Gudaičiu ir M. Kuzminsku laimėjo mačą Atėnuose po dviejų pratęsimų

Naujam sezonui besirengiantis Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzmmnsku antradienį Atėnuose, OAKA arenoje, dramatiškai laimėjo kontrolines rungtynes prieš „Panathinaikos“ ekipą po dviejų pratęsimų – 92:85 (16:7, 19:15, 19:23, 14:23; 11:11; 13:6).

Artūras Gudaitis (viduryje) su komandos draugais šventė pergalę Atėnuose.<br> paobc.gr nuotr.

Sep 8, 2021, 7:49 AM, atnaujinta Sep 8, 2021, 7:53 AM

Nors mačas vyko itin atkakliai, rungtynių statistika nebuvo skaičiuojama.

Po dviejų kėlinių „Zenit“ turėjo solidžią persvarą 35:22, bet po pertraukos šeimininkai tolimais metimais panaikino atsilikimą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus 68:68 po šeimininkų metimo likus 1,8 sek.

Pirmajame pratęsime „Zenit“ pirmavo 7 taškais, bet „Panathinaikos“ vėl ištempė lygiąsias – 79:79.

Tačiau antrajame pratęsime „Zenit“ jau neiššvaistė įgyto pranašumo.

Iš Graikijos „Zenit“ vyksta į Kiprą, kur sužais trejas rungtynes.