„Tofas“ vos nepaguldė ant menčių „Anadolu Efes“

Turkijos „Glory Cup“ turnyre – nemenka į intriga tarp turkų ekipų. Daigiau kaip du kėlinius pirmavusi Bursos „Tofas“ pergalę išleido paskutinėmis minutėmis, kritusi nuo Eurolygos ir Turkijos čempionės Stambulo „Anadolu Efes“ 84:90.

„Anadolu Efes“ rengiasi ginti Eurolygos ir Turkijos čempionato nugalėtojų vardą.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Sep 9, 2021, 8:48 PM, atnaujinta Sep 9, 2021, 9:15 PM

Bursos klubas šiame mače iniciatyvą perėmė antro kėlinio viduryje ir visą laiką po to pirmavo.

„Anadolu Efes“ ekipa sugebėjo atsitiesti baigiantis mačui, kai atsiliko nuo Bursos „Tofas“ 79:82.

Per kelias minutes Ergino Atamano kariauna persvėrė rezultatą, o prie to prisidėjo Vasilje Micičius – 85:82.

Paskutinę minutę Turkijos čempionai buvo atitrūkę 88:84, o „Tofas“ bandė vytis tritaškiais, tačiau jie nekrito ir „Anadolu Efes“ komada turnyrą pradėjo pergale.

Stambulo komandoje rezultatyviausiai žaidė 18 taškų surinkęs Rodrigue'as Beaubois (2/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), Filipas Petruševas pelnė 15 taškų, 13 taškų pridėjo Chrisas Singletonas, 12 – Vasilije Micičius.

„Anadolu Efes“ ekipa vertėsi be Shane'o Larkino.

„Tofas“ į priekį vedė 22 taškus pelnęs Kasey Shepherdas (5/8 dvit., 4/7 trit., 5 rez. perd.), 15 taškų surinko Tomislavas Zubčičius, 13 taškų įmetė Muhsinas Yasaras, 11 – Jeremy Simmonsas.

Pirmoje šio turnyro akistatoje Kauno „Žalgiris“ 69:74 nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“.

Penktadienį būtent su „Tofas“ ekipa „Žalgiris“ žais antrąjį savo mačą 16 val. 30 min.