20 taškų deficitą panaikinusi „Juventus“ palaužė „Brose“ ir kausis Čempionų lygos atrankos finale

Stebuklingai į rungtynes sugrįžusi Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ekipa tęsia savo pasirodymą FIBA Čempionų lygos atrankos varžybose. Žydrūno Urbono auklėtiniai antrojo etapo kovoje palaužė Bambergo „Brose“ ekipą, kuriai atstovauja Martinas Gebenas.

Utenos ir Bambergo ekipų dvikovos akimirka.<br>FIBA nuotr.

Sep 15, 2021, 6:50 PM, atnaujinta Sep 15, 2021, 6:58 PM

Utenos klubas Estijoje vykusioje dvikovoje 83:79 (11:16, 27:23, 22:17, 32:14) įveikė Bambergo ekipą.

„Juventus“ trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo net 20 taškų deficitą, tačiau ketvirtajame ketvirtyje ėmė vis labiau artėti prie savo varžovų.

Likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes Martynas Gecevičius taikliu tolimu metimu išvedė uteniškius į priekį – 72:20.

Iki pat ketvirčio pabaigos vyko atkakli kova.

Nors dažniau žingsneliu priekyje buvo Vokietijos ekipa, tačiau prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Tomas Lekūnas taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą – 78:78, o prasidėjus paskutinei minutei Patrickas Milleris išvedė Utenos klubą į priekį – 80:79.

Kiek vėliau T.Lekūnas pridėjo dar vieną baudos metimą, o savo atsakymui Bambergo klubas turėjo 9 sek. Vokiečiams užpulti sėkmingai nepavyko, o baudos metimu pergalę įtvirtinusi „Juve“ šventė pergalę.

Po šios pergalės „Juventus“ žengė į finalinį FIBA Čempionų lygos atrankos etapą. Jame Utenos ekipos lauks Talino „Kalev“ – Baro „Mornar“ poros nugalėtojai. Dvikova vyks pentadienį.

„Juventus“: Patrickas Milleris 27, Tomas Lekūnas ir Gintautas Matulis po 15, Jaylinas Airingtonas 13.

„Brose“: Patrickas Heckmannas 16, Martinas Gebenas 15, Frankie Ferrari 14.