Auklėtinius gyrusio Šaro veide – šypsena: pergalės skonį pasaldino ne tik įgyvendintas planas

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rokas Jokubaitis, pratęsė savo pergalingą startą Ispanijos krepšinio pirmenybėse. Trečiadienį Katalonijos klubas išvykoje 82:64 (23:17, 18:9, 21:18, 20:20) pranoko Las Palmaso „Gran Canaria“ ekipą.

Š.Jasikevičius džiaugėsi auklėtinių darbu gynyboje.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Sep 23, 2021, 10:30 AM

Nuo pat dvikovos pradžios į priekį išsiveržę svečiai kontroliavo rungtynių tempą iki pat finalinės sirenos.

Po iškovotos pergalės „Barcelona“ strategas Š.Jasikevičius džiaugėsi komandos darbu gynyboje bei viso mačo metu buvusią jo auklėtinių koncentraciją.

„Sužaidėme geras rungtynes. Buvome nuoseklūs visas 40 minučių ir sėkmingai žaidėme gynyboje prieš varžovų lyderius.

Gerai, kad neleidome jiems bėgti, nes tai komanda, kuri renka daug taškų per pirmąsias aštuonias atakos sekundes“, – po rungtynių kalbėjo Š.Jasikevičius.

45-erių krepšinio specialistas iš Lietuvos taip pat džiaugėsi dar labiau pergalę pasaldinusiu prieskoniu – ji buvo iškovota svečių tvirtovėje.

„Tai buvo stiprus priešininkas ir niekada nėra lengva laimėti Ispanijos krepšinio čempionato rungtynių žaidžiant svečiuose.

Mums pavyko atrasti gerą derinio „du prieš du“ panaudojimą ir žaisdami po krepšiu atlikome tinkamus metimus. Buvo itin svarbu nesuteikti varžovams pasitikėjimo, tačiau man svarbiausia, kad gerai sužaidėme gynyboje“, – samprotavo Š.Jasikevičius.

„Barcelona“ ekipai atstovaujantis R.Jokubaitis šioje dvikovoje per kiek mažiau nei šešias ant parketo praleistas minutes įmetė 3 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Katalonijos klubas Ispanijos krepšinio pirmenybėse yra iškovojęs dvi pergales per dvejas žaistas rungtynes.