„Ryto“ strategas G. Žibėnas įvertino vos nesibaigusį katastrofa tragišką kėlinį: „Kaltas mūsų atsipalaidavimas“

Vilniaus „Rytas“ šeštadienį LKL čempionate iškovojo antrąją pergalę, bet įveikė „Šiaulius“ tik 79:76, nors po trijų kėlinių pirmavo 66:45.

Giedrius Žibėnas.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
 Vilniečiai iškovojo sunkią pergalę.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Sep 25, 2021, 8:47 PM, atnaujinta Sep 25, 2021, 9:12 PM

„Patys prisidarėme problemų pirmaudami 20 taškų. Pradėjome vaikščioti aikštėje ir laukti pabaigos“, – teigė „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas.

Per paskutinį ketvirtį vilniečiai praleido 31 tašką, o likus 16 sek. pirmavo tik tašku (77:76).

„Kaltas mūsų atsipalaidavimas. Tokioje sezono stadijoje kas nors gali taip pasielgti. Tam ir yra kelios pirmosios rungtynės, kad išsiaiškintume problemas ir jas taisytume sezonui įsibėgėjant“, – teigė „Ryto“ treneris.

Jis turėjo nemažai priekaištų žaidėjams: „Ketvirtajame kėlinyje praleidome 31 tašką. 29 jų buvo iki ketvirtos pražangos. Daugelyje situacijų galėjome išsigelbėti su pražanga, todėl daugiau ir nėra ką komentuoti. Nepadarėme darbo“, – pyko treneris.

Vilniečių gretose debiutavęs Kennethas Smithas per 21 min. surinko 3 taškus (1/3 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 1/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir padarė 4 klaidas.

„Nenoriu spręsti po pirmųjų rungtynių. Žinome, kokio aukšto lygio jis yra ir kad jis mus įtrauks į puolimą. Kai kuriose situacijose jo aštresnių perdavimų net nesitikėjome. Pradėsime vienas kitą jausti ir bus paprasčiau.

Lyginant su T.J.Starksu, jis turi daugiau patirties Europoje, taip pat priima brandesnius ir staigesnius sprendimus aikštėje“, – kalbėjo treneris.

G.Žibėnas pakomentavo ir pranešimus, kad vilniečiai tariasi su australu Mattu Hodgsonu.