T. Dimša buvo rezultatyviausias, o jo atstovaujama Trevizo ekipa pranoko M. Echodo klubą

Šeštadienį vykusiose Italijos krepšinio čempionato rungtynėse ietis surėmė du lietuviškomis pavardėmis pažymėti klubai. Tomo Dimšos atstovaujamas Trevizo „Nutribullet“ (2/0) savo aikštėje priėmė Venecijos „Umana Reyer“ (1/2), kuriai atstovauja Martynas Echodas.

T.Dimša.<br>Klubo nuotr.

Oct 2, 2021, 10:27 PM

Šioje dvikovoje pranašesnis buvo T.Dimšos atstovaujamas klubas, kuris šventė pergalę 80:76 (25:15, 8:16, 24:15, 23:30).

T.Dimša buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis per 28 ant parketo praleistas minutes įmetė 15 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud. metim.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

M.Echodas Valencijos ekipoje pasižymėjo per 8 minutes įmesdamas 3 taškus (0/1 dvit., 3/6 baud.) ir surinkdamas 1 naudingumo balą.

„Nauja diena“: R. Žemaitaitis sulaužė priesaiką – ar gali kandidatuoti?