J. Valančiūnas vis dar nedebiutavo „Pelicans“

Pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse pirmadienį patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ klubas, išvykoje nusileidęs „Minnesota Timberwolves“ 114:117 (28:25, 17:40, 33:29, 36:23).

Jonas Valančiūnas<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 5, 2021, 8:06 AM, atnaujinta Oct 5, 2021, 8:33 AM

Nykščio traumą treniruotės metu patyręs J.Valančiūnas kol kas nežaidė, tačiau jo debiutas naujoje ekipoje jau ne už kalnų. Taip pat dėl traumos nežaidė ir ekipos žvaigždė Zionas Williamsonas.

„Pelicans“ tragiškai sužaidė antrąjį kėlinį, kuri pralaimėjo net 17:40 ir po 24 minučių kovos atsiliko 45:65. Vis dėlto per kitus du kėlinius svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą, o likus kovoti 7 sek. skirtumas sumenko iki vieno metimo – 112:114 ir 114:117.

Naujojo Orleano ekipa dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau Trey'aus Murphy bandymą blokavo Minesotos krepšininkai.

Minesotos ekipoje progos išbėgti į aikštę sulaukė iš „Barcelona“ klubo persikėlęs Leandro Bolmaro, kuris per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 19 (5 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 15 (7 atk. kam.), Nazas Reidas 13, Taureanas Prince'as 12, Anthony Edwardsas 10.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 22, Trey'us Murphy 21 (6 atk. kam.), Brandonas Ingramas 14, Naji Marshallas (7 atk. kam.) ir Kira Lewisas po 9.