Mačo herojumi galėjęs tapti I. Brazdeikis šveitė kamuolį netiksliai

Įspūdingą krepšinio šou ikisezoninėse NBA rungtynėse pirmadienį surengė namuose kovojęs „Boston Celtics“ klubas, kuris palaužė „Orlando Magic“ atstovus su Lietuvos pasą turinčiu Ignu Brazdeikiu 98:97 (21:20, 29:32, 21:24, 27:21). Mačo herojumi galėjęs tapti lietuvis nepataikė lemiamo metimo.

„Orlando Magic“ ekipoje žaidžia Ignas Brazdeikis.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 5, 2021, 7:11 AM

Ketvirtame kėlinyje „Magic“ buvo viena koja arčiau sėkmės ir pirmavo 89:81. Paskutinę kėlinio minutę Orlando atstovai buvo pabėgę 97:92, tačiau tuomet pasižymėjo Romeo Langfordas ir Aaronas Neismithas, sumažinę atsilikimą iki 95:97.

„Magic“ turėjo kelias galimybes padėti tašką dvikovoje, tačiau visi bandymai nebuvo sėkmingi.

Tuo tarpu „Celtics“ padrika ataka likus grumtis 24 sek. galiausiai baigėsi R. Langfordo tritaškiu likus žaisti 13 sek.

Po minutės pertraukėlės „Magic“ nevykusiai rengė ataką ir kamuolys galiausiai atsidūrė I.Bradeikio rankose ir jis su sirena jį švystelėjo nuo 8 metrų atstumo. Tačiau nepataikė.

I.Brazdeikis per 6 žaistas minutes taškų nepelnė (0/1 trit.), atkovojo bei perėmė po kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Orlando klubas šiose rungtynėse žaidė be Markelle Fultzo, Michaelo Carterio-Williamso, Jonathano Isaaco, ir Chumos Okeke, o nugalėtojai – be Juwano Morgano.

„Celtics“ : Jaylenas Bronwas 25, Jaysonas Tatumas 18 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Aaronas Neismithas 10, Paytonas Pritchardas 9.

„Magic“: Moritzas Wagneris ir Cole'as Anthony (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 16, Mo Bamba 13 (10 atk. kam.), Wendellas Carteris (8 atk. kam.) ir Gary Harrisas po 10.