E. Bendžius atvedė Sasario klubą į pergalę prieš O. Olisevičiaus ekipą

Italijoje į akistata stojo Eimantas Bendžius su Osvaldu Olisevičiumi. Po pratęsimo savo pranašumą įrodė E.Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ 96:93 (17:26, 18:17, 24:21, 24:19, 13:10), po pratęsimo palaužiusi Emilijos Redžo „UnaHotels“.

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.<br>Twitter nuotr.

Oct 10, 2021, 10:40 PM

Puikiai žaidęs E.Bendžius per 34 minutes surinko 17 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 23 naudingumo balus.

O.Olisevičius taip pat sužaidė solidžiai. Lietuvis per 23 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir rungtynes baigė su 10 naudingumo balų.

Sasario ekipoje Anthony Clemmonsas surinko 22 taškus, Jasonas Burnellas ir Tyusas Battle'as pridėjo po 14, Davidas Loganas – 13.

O.Olisevičiau ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnę Mikaelas Hopkinsas 17. Bryantas Crawfordas surinko 16, Arturs Srautins – 14 taškų.

Kitose Italijoje vykusiose rungtynėse Martyno Echodo atstovaujamas Venecijos „Umana Reyer“ namuose namuose 65:84 (28:23, 13:15, 9:29, 15:17) nusileido Bolonijos „Virtus“ žvaigždynui.

Lietuvis per 10 minučių pelnė 4 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su 11 naudingumo balų.

Vienintelis dviženklį taškų skaičių lietuvio komandoje surinko Mitchellas Wattas. Krepšininkas pelnė 21 tašką.

„Virtus“ komandoje su 17 taškų rezultatyviausias buvo JaKarras Sampsonas. 15 taškų prie pergalės pridėjo Kyle’as Weemsas, 11 – Kevinas Hervey, 10 – Alessando Pajola.