R. Goberto stabdyti nesugebėjęs J. Valančiūnas kartu su „Pelicans“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą

„New Orelans Pelicans“ klubas su Jonu Valančiūnu priešakyje 96:127 (22:28, 24:35, 19:32, 31:32) išvykoje nusileido „Utah Jazz“ krepšininkams.

Jonas Valančiūnas ir Rudy Gobertas.<br> AP/scanpix. nuotr.

2021-10-12 09:22, atnaujinta 2021-10-12 13:47

J.Valančiūnas per 25 minutes surinko 12 taškų, 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Lietuvis gynyboje nesugebėjo susitvarkyti su Prancūzijos žvaigžde Rudy Gobertu. Aukštaūgis per 24 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 19 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Prancūzui geriausiai talkino Donovanas Mitchellas surinkęs 18 taškų. Jordanas Clarksonas pridėjo 17, Mike'as Conley ir Bojanas Bogdanovičius po 15, Ericas Paschallis – 14 taškų.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausias su 14 taškų buvo Devonte’as Grahamas. Trey Murphy ir Herbertas Jonesas surinko po 12, Nickeilas Alexanderis-Walkeris – 11, Naji Marshallas – 10 taškų.