Šaro „Barcelona“ vėl išnešė sveiką kailį tik po pratęsimo: išplėšė pergalę prieš D. Motiejūną ir „Monaco“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (4/0) ekipa, kurioje rungtyniauja Rokas Jokubaitis išgyveno dar vieną pratęsimo dramą Eurolygoje.

Š.Jasikevičius.<br>Barselonos ekipos tviterio nuotr.

Oct 15, 2021, 7:53 PM, atnaujinta Oct 15, 2021, 11:08 PM

Penktadienį Katalonijos klubas išvykoje 85:81 (12:22, 19:13, 25:19, 19:21, 10:6) įveikė „Monaco“ (2/2) komandą kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas.

Rungtynes aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai. Didžiausią savo žvaigždę Mike'ą Jamesą ant suolo dvikovos pradžioje palikusi „Monaco“ ekipa anksti susikrovė dviženklį pranašumą.

Po pirmųjų dešimties minučių Prancūzijos klubas buvo priekyje 22:12.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ jau buvo aktyvesnė, tačiau nuo suolo pakilęs M.Jamesas priminė apie save ir neleido varžovams persverti rezultato.

Į ilgąją pertrauką „Monaco“ išėjo pirmaudama 35:31.

Antroje rungtynių dalyje tęsėsi lygi kova. Praktiškai viso trečiojo kėlinio metu pirmaujančios komandos vaidmenyje buvę aikštės šeimininkai jį priešininkams atidavė tik kėlinio pabaigoje.

Prieš lemiamą dvikovos atkarpą „Barcelona“ buvo priekyje 56:54.

Ketvirtajame ketvirtyje ir toliau virė nervų karas – komandos keitėsi taikliais metimais. Likus žaisti 1 min. 1 sek. D.Daviesas pataikė dvitaškį ir eilinį kartą persvėrė rezultatą – 71:70.

Taškais priešininkams atsakė ir „Monaco“ W.Thomasas pataikė baudų metimus ir aikštės šeimininkai vėl pirmavo – 72:71.

Kitoje atakoje B.Davieso metimas iš po krepšio skriejo pro šalį, o apsigynusi „Monaco“ likus žaisti 20 sek. išprovokavo varžovų pražangą.

M.Jameso ranka prie baudų metimų linijos nesudrebėjo – 74:71.

Kitoje atakoje taškus pelniusi „Barcelona“ pažeidė taisykles prieš L.Westermanną, tačiau prancūzas pataikė vos vieną baudos metimą.

Likus žaisti 2 sek. B.Daviesas dvitaškiu išlygino skaičius švieslentėje – 75:75.

Paskutinysis M.Jameso tolimas metimas skriejo pro šalį ir komandos keliavo į pratęsimą.

Pratęsimo dramoje šaltesnius nervus išlaikiusi „Barcelona“ šventė pergalę.

R.Jokubaitis nugalėtojams per 14 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

Tuo tarpu D.Motiejūnas „Monaco“ ekipai per 15 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.