CSKA namie išvargo pergalę prieš „Crvena zvezda“

Dimitrio Itoudžio treniruojama Maskvos CSKA (3/1) ekipa, kurioje rungtyniauja Marius Grigonis Eurolygoje šventė sunkią pergalę.

Maskvos CSKA gynėjas D.Hackettas.<br>TASS/Scanpix nuotr.

Oct 15, 2021, 7:53 PM, atnaujinta Oct 15, 2021, 11:07 PM

Penktadienį Maskvos klubas savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 78:76 (17:21, 25:21, 15:15, 21:19) palaužė Belgrado „Crvena zvezda“ (2/2) krepšininkus.

Šiose rungtynėse CSKA vertėsi be traumuotų M.Grigonio, T.Šengelijos ir N.Milutinovo.

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi svečiams. Po pirmųjų dešimties minučių Belgrado ekipa buvo priekyje 21:17.

Sunkiai savo žaidimą CSKA atrado ir antrajame kėlinyje. Varžovus į gynybinį krepšinį įvėlę svečiai leido po dviejų kėlinių švieslentėje degti lygiam rezultatui – 42:42.

Iniciatyvą CSKA pavyko perimti tik ketvirtajame kėlinyje. Viso ketvirčio metu priekyje buvęs Rusijos klubas išsaugojo savo persvarą ir šventė pergalę.

CSKA: Willas Clyburnas 18, Aleksejus Švedas 16, Johannesas Voigtmannas 12, Joelis Bolomboy'us 11.

„Crvena zvezda“: Nate'as Woltersas 16, Ognjenas Kuzmičius 14, Nikola Kaliničius 11.