Drama Los Andžele: S. Curry šou ir „Warriors“ pergalė paskutinėmis sekundėmis

„Golden State Warriors“ (2/0) ekipa naujajame NBA sezone ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Naktį iš ketvirtadienio į pentadienį Los Andžele vykusioje dvikovoje „Warriors“ po itin atkaklios kovos 115:113 (44:27, 22:40, 24:26, 25:20) pranoko vietos „Los Angeles Cilppers“ (0/1).

S.Curry.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2021, 8:15 AM, atnaujinta Oct 22, 2021, 8:16 AM

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Clippers“ dar turėjo minimalią persvarą, tačiau dvikovos pabaigoje Draymondo Greeno ir Stepheno Curry taškai bei sėkmingas darbas gynyboje leido svečiams išplėšti pergalę.

S.Curry sužaidė įspūdingas rungtynes – gynėjas prie pergalės prisidėjo įmesdamas 45 taškus (8/12 dvit., 8/13 trit.) ir atkovodamas 10 kamuolių.

„Clippers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė P.George'as.

Puolėjas aikštę paliko su 29 taškais (7/12 dvit.), 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Los Angeles Clippers“: Paulas George'as 29, Ericas Bledsoe 22, Ivica Zubacas 11, Reggie Jacksonas 11.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 45, Andrew Wigginsas 17, Damionas Lee 11, Draymondas Greenas.