Liko be pergalių: LKL dvikovoje Prienuose „Labas Gas“ neatsilaikė prieš „Rytą“

LKL čempionate šeštadienį paskutinę vietą užimantis Prienų „Labas Gas“ (0/6) pratęsė nesėkmių  seriją, 68:82 (7:16, 17:23, 22:18, 22:25) nusileidęs vieniems lyderių Vilniaus „Ryto“ (5/1) krepšininkams.

Vilniečiai suklupo tik prieš Utenos ekipą.<br>V.Skaraičio nuotr.

Oct 23, 2021, 5:04 PM, atnaujinta Oct 23, 2021, 7:43 PM

Visas rungtynes pralaimėjusi Prienų komanda kol kas neranda savo žaidimo. Tuo metu vilniečiai žengia pergalingai, išskyrus skaudų antausį namuose nuo Utenos „Juventus“ ekipos (89:111).

Rungtynės Prienuose prasidėjo labai nerezultatyviai, o prabėgus daugiau nei pusei kėlinio „Rytas“ pirmavo vos 5:2.

Kėlinys taip ir baigėsi nerezultatyviai, o vėliau Rokas Gadiliauskas ir Ignas Sargiūnas ėmė mažinti skirtumą (13:19), tačiau neilgam: po Kennetho Smitho baudų vilniečiai turėjo dviženklę persvarą – 25:15. Gerą atkarpą galiausiai tęsė ir Vaidas Kariniauskas su Arnu Butkevičiumi – 39:24.

Nors atrodė, kad „Rytas“ pirmauja gana užtikrintai, „Labas Gas“ trečiame ketvirtyje ėmė artėti (46:55), o Giedrius Žibėnas gavo techninę pražangą prieš pat kėlinio pabaigą.

Per paskutines 10 minučių „Labas Gas“ dar turėjo vilčių, tačiau jos ėmė sparčiai sekti.

Tolimais K.Smitho ir M.Normanto metimais „Rytas“ žudė varžovus ir taip įtvirtino pergalę be didesnių problemų.

„Ryto“ komandoje ryškiausias buvo M.Normantas, pelnęs 18 taškų, pataikęs 4 tritaškius iš 7, atkovojęs 4 kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų.

Kennethas Smithas taip pat buvo pastebimas ir surinko 15 taškų.

„Labas Gas“: Isaiah Umipigas 13, Rapolas Ivanauskas 12 (10 atk. kam.), Rokas Gadiliauskas 11, Ignas Sargiūnas 10, Justinas Jogminas 9.

„Rytas“: Margiris Normantas 18 (4/7 trit., 4 atk. kam.), Kennethas Smithas 15, Vaidas Kariniauskas (6 rez. perd., 3 kld.) ir Ivanas Buva po 10, Arnas Butkevičius 9 (5 atk. kam.).