Visų talžomoje „Lakers“ komandoje prasiveržė pyktis – per rungtynes susistumdė A. Davisas ir D. Howardas

LeBrono Jameso vedama „Los Angeles Lakers“ komanda ir toliau neranda kelio į pergales, o nesėkmių serija skatina pykčio proveržius. Taip atsitiko naktį iš penktadienio į šeštadienio vykusiose rungtynėse, kuriose „Lakers“ (0/2) savo aikštėje 105:115 pralaimėjo „Phoenix Suns“ (1/1) ekipai.

LeBrono Jameso kariauna stringa.<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 23, 2021, 10:41 AM, atnaujinta Oct 23, 2021, 11:05 AM

Trečiajame kėlinyje šeimininkai buvo atsilikę net 32 taškais (55:87).

Tam įtakos turėjo ir antrajame kėlinyje įvykęs konfliktas tarp Anthony Daviso ir Dwighto Howardo.

Per minutės pertraukėlę A.Davisas priekaištavo komandos draugui ir ėmė jį stumti.

Susikibusius žaidėjus išskyrė komandos draugai.

Tuo metu „Lakers“ atsiliko 41:49.

„Suns“ komandos veteranas Chrisas Paulas surinko 23 taškus ir peržengė 20 tūkst. pelnytų taškų ribą.

Jis tapo pirmuoju NBA krepšininku, per karjerą surinkusiu 20 tūkst. taškų ir 10 tūkst. rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas surinko 25 taškus ir buvo rezultatyviausias pakrikusioje komandoje, kuri prieš sezono startą pralaimėjo visas ikisezonines rungtynes.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25, Anthony Davisas 22, Carmelo Anthony 16.

„Suns“: Chrisas Paulas 23 (14 rez. perd.), Devinas Bookeris 22, Mikalas Bridgesas 21.