Ignas Brazdeikis su „Magic“ pirmąją pergalę šventė Niujorke prieš „Knicks“, kuriam pralaimėjo namie

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Igno Brazdeikio atstovaujama „Orlando Magic“ (1/2) komanda svečiuose 110:104 (27:29, 25:28, 22:23, 36:24) nugalėjo pergalingai startavusius „New York Knicks“ (2/1) krepšininkus.

I.Brazdeikis (dešinėje) žaidė 2 min.<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 25, 2021, 7:34 AM, atnaujinta Oct 25, 2021, 8:23 AM

Prieš dvi dienas šios komandos žaidė Orlande, kur svečiai laimėjo 121:96.

Šįkart I.Brazdeikis žaidė tik 2 min. antrajame kėlinyje, per jas prametė tritaškį ir prasižengė.

Neįtikėtiną pasirodymą surengė svečių žaidėjas Terrence'as Rossas, kuris ketvirtajame kėlinyje pelnė 22 taškus, o per pirmuosius tris nebuvo pelnęs nė vieno.

Po trijų kėlinių „Magic“ atsiliko 74:80, tačiau perėmė iniciatyvą po spurto 12:0 ketvirtojo ketvirčio pradžioje.

„Knicks“: Julius Randle'as 30 (6/14 dvitaškių, 2/10 tritaškių, 12/14 baudų, 16 atk. kam.), Derrickas Rose'as 23, R.J.Barrettas 12.

„Magic“: Cole'as Anthony 29 (4/7 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 16 atk. kam., 8 rez. perd.), Terrence'as Rossas 22 (4/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 8/9 baudų), Jalenas Suggsas ir Wendellis Carteris (9 atk. kam.) po 11.