„Bayern“ atsigauna – namuose patiesta „Olimpia“ ekipa

Prieš savaitę Kauno „Žalgirį“ nugalėjęs Miuncheno „Bayern“ jau sekančiose rungtynėse 83:77 (21:24, 18:15, 20:15, 24:23) sugebėjo patiesti iki tol neklupusią Milano „Olimpia“ ekipą.

Andrea Trinchieri.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 26, 2021, 9:36 PM, atnaujinta Oct 27, 2021, 7:09 AM

Pirmąją rungtynių pusę rungtynės vyko taškas į tašką ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 39:39. Trečiajame ketvirtyje „Bayern“ sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau pabėgti į priekį Andrea Trinchieri krepšininkams nepavyko (59:54).

Sužaidus nepilnas keturias minutes ketvirtajame kėlinyje Milano klubas sugebėjo išsiveržti į priekį (67:66), tačiau „Bayern“ krepšininkai vedami Corey Waldeno spurtavo 10:0. Kaip vėliau paaiškėjo, šis spurtas buvo lemtingas ir po jo svečiai atsitiesti jau nesugebėjo.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20, Darrunas Hilliardas 17, Corey Waldenas 16, Othello Hunteris 9 (10 atk. kam.).

„Olimpia“: Nicolo Melli 16 (8 atk. kam.), Luigi Datome 14, Konstantinos Mitoglou 13 (8 atk. kam.), Sergio Rodriguez 11, Kyle’as Hinesas 10.

„Bayern“ krepšininkai po keturių pralaimėjimų iš eilės penktajame ture 75:73 įveikė Kauno „Žalgirio“ krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje.

„Olimpia“ kartu su „Barcelona“ prieš šeštąjį turą buvo vienintelės ekipos Eurolygoje dar nė karto nepralaimėjusios.