Tritaškių seriją Tel Avive paleidęs A. Milaknis džiaugėsi svarbiu J. Zdovco įvestu pokyčiu

Kauno „Žalgiris“ (0/6) antradienį pratęsė nesėkmių seriją Eurolygoje, kai svečiuose 62:76 pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ (4/2) komandai, tačiau mačas Izraelyje nebuvo prastas snaiperiui Artūrui Milakniui.

„Maccabi“ ir „Žalgirio“ rungtynės.<br> zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2021-10-27 09:12, atnaujinta 2021-10-27 13:25

35 metų 196 cm ūgio gynėjas per 22 min. surinko 17 taškų, pataikęs 5 iš 9 tritaškių.

Tiek taškų Eurolygoje jis nebuvo pelnęs dvejus metus.

Snaiperis pripažino, kad tokį rezultatyvumą lėmė ir trenerio Jurės Zdovco sprendimai.

„Treneris nori, kad kamuolys judėtų. Bet kas gali būti mano pozicijoje – tiek Janis Strelniekas, tiek kiti žaidėjai. Šiuo atveju kamuolys surado mane ir pavyko pataikyti metimus. Kokių nors labai didelių akcentų nėra.

Aišku, tų derinių metikams atsirado šiek tiek daugiau, bet dar reikia daug dirbti“, – kalbėjo gynėjas.

Vis dėlto „Žalgirio“ puolimas šį sezoną kaip niekad skurdus -komanda dar nė sykio Eurolygoje nepasiekė 80 taškų ribos, surinkusi 76, 64, 61, 68, 73 ir 62 taškus.

Tel Avive „Žalgiris“ rezultatyvus buvo tik pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 20:16 po tragiškos pradžios 2:14 ir įspūdingo spurto 18:2.

„Daug agresyviau pradėjome gintis, pagalba atidavo ten, kur reikėjo, ir laiku. Padarėme reikalingas pražangas. Buvome daug aktyvesni, ko trūko pačioje pradžioje. Sugrįžo energija, fiziškumas, o puolant gerai judėjo kamuolys. Atradome laisvus metimus ir greit grįžome į rungtynes“, – džiaugėsi snaiperis.

Tačiau džiaugsmas buvo trumpas, nes po dviejų kėlinių kauniečiai atsiliko 30:39 ir jau nebeatkūrė intrigos.

„Po pertraukos sugrįžti buvo sunkiau. Sustojo kamuolio judėjimas, per mažai verždavomės į baudos aikštelę, nors treneris norėjo, kad būtų prasiveržimai, atmetimai, kamuolio judėjimas, metimai.

Taip pat buvo lėtas derinių atlikimas, paskutinėmis sekundėmis ieškodavome sprendimo, todėl metimas nebūdavo paruoštas. Bendrai viskas susidėjo“, – nesėkmės priežastis vardijo krepšininkas.

A.Milaknis pripažino, kad komandai trūko agresyvumo.

„Jie bėgo greitai, mes nepadarėme baudų. Trečiame kėlinyje, berods, iš viso neišnaudojome pražangų limito. Nežaidžiame kietai, nesiginame. Kaip minėjau po kažkurių rungtynių, gal reikia eiti ir visiems išsibauduoti, kad neleistume tų lengvų taškų. Bet taip jau išėjo.. Tokia komanda kaip „Maccabi“ namie turėdama pranašumą žaidžia dar laisviau“, – sakė žalgirietis.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais penktadienį svečiuose su titulą ginančiu Stambulo „Anadolu Efes“.