Nuo mačo pradžios mindyta Šaro „Barcelona“ sudegė Tel Avivo pragare: patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje

Antradienį Kauno „Žalgirį“ įveikusi Tel Avivo „Maccabi“ (5/2) Eurolygoje nuskynė dar vieną pergalę. Ketvirtadienį Izraelio klubas namuose 85:68 (31:18, 25:18, 9:18:, 20:14) sutriuškino Š.Jasikevičiaus treniruojamą ir R.Jokubaičio atstovaujamą „Barcelona“ (6/1) ekipą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas šio sezono Eurolygoje.

Š.Jasikevičius.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Š.Jasikevičius.<br>Barselonos ekipos tvirterio nuotr.

Oct 28, 2021, 9:01 PM, atnaujinta Oct 28, 2021, 11:46 PM

Pirmajame kėlinyje tikrą vakarėlį užkūrusi „Maccabi“ pavaišino svečius šaltu dušu. Audringai savo sirgalių palaikomas Izraelio klubas ataką po atakos baudė katalonus taikliais šūviais.

Nuo suolo pakilęs R.Jokubaitis pirmojo kėlinio metu pasižymėjo įmesdamas 4 taškus, tačiau tai neišgelbėjo svečių, kurie po pirmųjų dešimties minučių atsiliko – 18:31.

Per pirmąjį kėlinį „Barcelona“ padarė net 6 klaidas.

Sėkmingai Šaro kariaunai nepavyko pradėti ir antrojo kėlinio – trys ankstyvos klaidos ir siaučiantys aikštės šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę ir po eilinio tolimo metimo įpusėjus ketvirčiui buvo priekyje – 40:21.

Viso antrojo kėlinio metu Š.Jasikevičius nesuteikė žaidybinio laiko R.Jokubaičiui, o „Barcelona“ į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdama – 36:56.

Trečiąjį kėlinį „Barcelona“ pradėjo spurtu 8:0. Kur kas labiau po pertraukos savo gynybą suaktyvinę svečiai ėmė mažinti turimą deficitą.

Nikola Mirotičiaus į priekį tempiami katalonai prieš lemiamą rungtynių atkarpą atsiliko – 54:65.

Vis dėlto Šaro kariaunai stebuklo sukurti nepavyko – ketvirtajame kėlinyje vėl užtikrinčiau žaidusi „Maccabi“ įtvirtino savo persvarą ir išrašė katalonams pirmąją nesėkmę šio sezono Eurolygoje.

R.Jokubaitis per 8 ant parketo praleistas minutes įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 17, Scottie Wilbekinas 16, Derrickas Williamsas 12, Jalenas Reynoldsas 10.

„Barcelona“: Cory Higginsas 20, Nikola Mirotičius 17, Nickas Calathesas 9, Brandonas Daviesas 8 .