Vokietijos ekipų Eurolygos mūšyje pranašesnė buvo „Bayern“

Ketvirtadienį Eurolygoje ietis surėmė du Vokietijos klubai. Berlyno ALBA (2/5) savo aikštėje priėmė Miuncheno „Bayern“ (3/4) krepšininkus.

Miuncheno klubas iškovojo pergalę išvykoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 28, 2021, 8:57 PM, atnaujinta Oct 28, 2021, 11:47 PM

Šiame mūšyje pranašesnė buvo „Bayern“, kuri įveikė savo varžovus 82:69 (19:18, 18:18, 20:19, 25:14).

Dviejų Vokietijos ekipų Eurolygos dvikova prasidėjo apylygiu komandų žaidimu – po pirmųjų dešimties minučių „Bayern“ pirmavo nežymiu pranašumu – 19:18.

Svečiai pirmaujančio klubo vaidmenyje išliko praktiškai viso antrojo ketvirčio metu, tiesa, Andrea Trinchieri auklėtiniams niekaip nepavyko įgyti labiau apčiuopiamo pranašumo, o po dviejų kėlinių „Bayern“ pranašumas ir toliau siekė vos tašką – 37:36.

Trečiajame kėlinyje ir toliau tęsėsi permaininga kova. „Bayern“ ketvirčio metu buvo įgijusi 7 taškų pranašumą, tačiau sėkmingiau jo pabaigą sužaidusi ALBA išlygino skaičius švieslentėje, o prieš ketvirtąjį kėlinį „Bayern“ pirmavo – 57:55.

Ketvirtajame kėlinyje savo pranašumą įrodinėję svečiai ėmė tolti nuo ALBA krepšininkų ir iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje iš eilės.

ALBA: Maodo Lo 23. Luke'as Sikma 10, Oscaras Da Silva ir Louisas Olinde po 9.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 25, Nickas Weileris-Babbas 16, Othello Hunteris 13, Augustine'as Rubitas 9.