Siautėjusi CSKA buvo sutriuškinta pati: vakarėlį užkūrusi „Monaco“ paliko Rusijos milžinus be nieko

Saldžiai dvikovą Monake pradėjusi Maskvos CSKA (4/3) liko be pergalės. Audringai savo žiūrovų palaikoma Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (4/3) ekipa po pertraukos užkūrė tikrą pirtį ir šventė užtikrintą pergalę.

Donatas Motiejūnas (centre).<br>Klubo nuotr.

Oct 29, 2021, 8:55 PM, atnaujinta Oct 29, 2021, 11:05 PM

„Monaco“ savo varžovus įveikė 97:80 (13:25, 26:27, 28:12, 30:16).

Rungtynių starte CSKA savo priešininkus pavaišino itin šaltu dušu. Dar pirmajame kėlinyje Maskvos klubas susikrovė net 18 taškų pranašumą ir pirmavo 25:7.

Vis dėlto gera pradžia ne visada būna pusė darbo.

Antrajame kėlinyje Dimitrio Itoudžio auklėtiniai įgijo 21 taško persvarą, tačiau kantriai žaidusi „Monaco“ ėmė artėti prie savo varžovų.

Tikrą emocijų bombą aikštės šeimininkai susprogdino trečiajame kėlinyje. Ketvirtį aikštės šeimininkai laimėjo 28:12 ir pirmavo 67:64.

Ketvirtajame kėlinyje „Monaco“ tęsė savo rokenrolą – buvusio CSKA kario Mike'o Jameso taškai bei saldūs perdavimai įpusėjus kėliniui padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki dviženklio – 83:71.

CSKA laivą dar bandė gelbėti D.Hackettas, tačiau italo prasiveržimus stabdžiusi „Monaco“ vis labiau artėjo prie pergalės, o paskutinius jos akordus sugrojo taškus į savo buvusios komandos krepšį pelnęs M.Jamesas.

D.Motiejūnas per 19 ant parketo praleistų minučių įmetė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.

Marius Grigonis dėl nugaros skausmų CSKA gretose nežaidė.

„Monaco“: Donta Hallas 17, Danilo Andjušičius 16, Brockas Motumas 12, Parisas Lee 11, Mike'as Jamesas 10.

CSKA: Willas Clyburnas 19, Aleksejus Švedas 15, Joelis Bolomboy'us 13, Gabrielis Lundbergas, Danielis Hackettas po 7.