„Wizards“ po 2 pratęsimų dramos įveikė „Celtics“

„Washington Wizardas (5/1) ir toliau stebina NBA žiūrovus. Prieš sezoną nurašyta JAV sostinės ekipa namuose po 2 pratęsimų 115:112 (25:20, 28:27, 23:26, 27:30, 6:6, 6:3) įveikė „Boston Celtics“ (2/4) krepšininkus.

„Wizards“ po 2 pratęsimu dramos įveikė „Celtics“.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 31, 2021, 9:19 AM, atnaujinta Oct 31, 2021, 9:22 AM

Itin atkakliose rungtynėse nė viena komanda nesugebėjo atsiplėšti nuo varžovų didesniu nei 10 taškų skirtumu. Santykių aiškinimasis kėlėsi į paskutines sekundes. Likus žaisti minutei iki pagrindinio laiko pabaigos „Wizards“ pirmavo 102:99.

Тačiau tuomet, iniciatyvos į savo rankas ėmėsi Jaylenas Brownas. Amerikietis dvi atakas iš eilės užbaigė sėkmingais dvitaškiais metimais ir likus 20 sekundžių svečiai pirmavo 103:102. Sekančioje atakoje Spenceris Dinwiddie’is bėgdamas į baudos aikštelę išprovokavo varžovų pražangą.

Amerikietis šaltų nervų neišlaikė ir pirmąjį baudos metimą prametė, tačiau antrasis tikslą pasiekė ir rezultatas tapo lygus. Likus žaisti nepilnas 4 sekundes „Celtics“ lemiamą ataką patikėjo prieš tai savo metimus pataikiusiam J.Brownui, tačiau gynėjo metimas atsilošus tikslo nepasiekė.

Pirmajame pratęsime svečiai surinko per pusantros minutės spurtavo 6:0 ir atrodė, kad su tokia persvara Bostono klubas ir pabėgs. Tačiau, „Celtics“ per likusį laiką taškų nebepelnė, o „Wizards“ dėka keturių Bradley Bealo taškų rezultatą išlygino.

Antrajame pratęsime vėl keturis taškus pelnė B.Bealas, o šeimininkai prieš lemiamą „Celtics“ ataką turėjo 3 taškų persvarą. Komandos herojumi tapti ir vėl buvo patikėtas J.Brownas. Tačiau „Celtics“ lyderiui bandant rezultatą išlyginti, kamuolį iš jo rankų išmušė Kentaviousas Caldwellas-Pope'as.

„Wizards“: Bradley Bealas 36 (7 atk. kam., 6 rez. per.), Montrezlas Harrellas (14 atk. kam.) ir Spenceris Dinwiddie’is (9 atk. kam.) po 14, Kyle’as Kuzma 17 (17 atk. kam.).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 34 (6 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 27 (15 atk. kam.), Joshas Richardsonas 18, Alas Horfordas 8 (10 atk. kam., 5 rez. per., 6 blk.).