Staiga pasveikęs T. Šengelija komandos neišgelbėjo: raudonarmiečiai pralaimėjo prieš Estijos klubą

Maskvos CSKA (4/1) VTB Vieningoje lygoje išvykoje 56:67 (14:17, 16:21, 10:7, 16:22) patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš Talino „Kalev“ (2/3).

Staiga pasveikęs T. Šengelija komandos neišgelbėjo.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-11-01 21:10

Į CSKA gretas po dviejų savaičių pertraukos grįžo kartvelas Tornike Šengelija, nors iš pradžių buvo pranešama, kad puolėjas dėl traumos nerungtyniaus mažiausiai du mėnesius.

Puolėjas aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 7 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

Spalio pradžioje nugaros skausmus pajutęs Marius Grigonis ir toliau nerungtyniauja.

Rezultatyviau Maskvos ekipoje rungtyniavo 13 taškų surinkęs Iffe Lundbergas, Danielis Hackettas pridėjo 10, Nikita Kurbanovas – 8 taškus.

„Kalev“ greotse su 15 taškų rezultatyviausiai rungtyniavo Rauno Nurgeris 15. JeQuanas Lewisas nugalėtojams pridėjo 12, Davionas Berry – 9 taškus.

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?