Giedrius Žibėnas įvertino dramą Stambule: „Pamatėme dvi skirtingas „Ryto“ komandas“

Vilniaus „Rytas“ antradienį išvykoje dramatiškai pralaimėjo FIBA Čempionų lygos trečiojo turo rungtynes Stambulo „Besiktas“ klubui po dviejų pratęsimų 79:82, tačiau galutinis rezultatas nebuvo toks baisus kaip mačo pradžia.

Giedrius Žibėnas.<br> FIBA nuotr.

Nov 2, 2021, 10:29 PM, atnaujinta Nov 2, 2021, 11:07 PM

Vilniečiai pirmajame kėlinyje buvo nepanašūs į save ir jį pralaimėjo 6:22, kai pataikė tik 2 iš 17 metimų.

Tačiau spurtas 14:0 trečiojo kėlinio pabaigoje privertė nervintis jau „Besiktas“ gerbėjus ir trenerį.

Vis dėlto būrys Stambulo klubui atstovaujančių amerikiečių ištempė komandą per antrąjį pratęsimą, kai vilniečiai nepasinaudojo proga dar sykį išlyginti rezultatą.

„Pamatėme dvi „Ryto“ komandas. Pirmoji komanda rungtynes pradėjo siaubingai, – sakė „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas. – Man kaip treneriui skaudžiausia buvo tai, kad visiškai negalėjo susikaupti.

Mes nežaidėme taip, kaip turėjome – ypač gindamiesi.

Antroje rungtynių dalyje žaidėme kaip mums įprasta: parodėme charakterį, sugrįžome į kovą.

Tačiau lemiamais momentais prametėme visus metimus.

Kai kurie mūsų sprendimai nebuvo patys geriausi, taip pat ir trenerių, bet mes vieni kitų nekaltiniame.

Mes esame komanda, kuri kartu ir laimi, ir pralaimi.“

„Mes negalime taip pradėti rungtynių, – sakė Margiris Normantas. – Pirmoje rungtynių pusėje žaidėme siaubingai ir atsilikome net 21 tašku.