„Crvena Zvezda“ namuose išsityčiojo iš „Panathianikos“

Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/5) namuose sutriuškino Atėnų „Panthinaikos“ ekipą. Belgradiečiai namuose varžovus įveikė 33 taškų skirtumu – 81:48 (21:8, 18:18, 18:10, 24:12).

„Crvena Zvezda“ namuose išsityčiojo iš „Panathianikos“.<br> KK Crvena Zvezda twitter nuotr.
 „Panathinaikos“ siekia pirmosios pergalės išvykoje prieš „Crvena Zvezda“.<br>Panathinaikos BC twitter nuotr.

2021-11-04 18:48, atnaujinta 2021-11-05 02:00

„Crvena Zvezda“ savo varžovs talžyti pradėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį Belgrado klubas laimėjo 21:8. Antrajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį 19 taškų, tačiau prieš kėlinio pabaigą „Panathinaikos“ skirtumą sumažino iki tų paties 13 taškų.

Visgi Atėnų po pertraukos papildomų jėgų neatrodo, o „Crvena Zvezda“ antrą rungtynių pusę laimėjusi 20 taškų skirtumų šventė užtikrintą pergalę.

„Crvena Zvezda“: Nate'as Woltersas 18, Austinas Hollinsas 11 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Nikola Kaliničius 10, Ognjenas Dobričius, Dejaasn Davidovacas ir Luka Mitrovičius (4 kld.) po 8, Ognjenas Kuzmičius 7 (8 atk. kam., 3 per. kam.).

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 15 (5 kld.), Howardas Sant-Roosas 10, Georgios Papagiannis 8.

„Crvena Zvezda“ praėjusią dvigubą Eurolygos savaitę pažymėjo dviem pralaimėjimais išvykoje. Iš pradžių Belgrado klubas 62:70 neatsilaikė prieš „Monaco ekipą, o vėliau 62:79 neprilygo ir Milano „Olimpia“ krepšininkams.

„Panathinaikos“ praėjusią Eurolygos savaitę pradėjo namuose 95:69 sutriuškindami Eurolygos čempionus Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus. Tačiau sekančiose rungtynėse graikai 70:84 neprilygo Vilerbano ASVEL ekipai.

„Crvena Zvezda“ su 3 pergalėmis po 8 turų čempionate užima 14 vietą, „Panathinaikos“ su 2 pergalėmis nukrito į 17 vietą.