I. Brazdeikis aikštėje pasirodė tuomet, kai „Magic“ viltys laimėti visiškai paskendo

NBA čempionate tarp mušamų komandų atsidūrė ir „Orlando Magic“ (2/7) klubas su Ignu Brazdeikiu. Namie trečiadienį kovojęs Orlandas nesugebėjo savo žiūrovų akivaizdoje atsilaikyti prieš „Boston Celtics“ (3/5) atstovus ir krito 79:92 (28:26, 18:18, 10:31, 23:17).

Ignas Brazdeikis.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 4, 2021, 8:04 AM

Viskas buvo baigta jau mačo viduryje, kai svečiai baigiantis antram kėliniui ir prasidėjus trečiajam spurtavo 21:0, pabėgo 60:46, o trečią ketvirtį laimėjo net 31:10. Persvara siekė ir 21 tašką – 75:54.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Jaylenas Brownas, per 32 minutes pelnęs 28 taškus (7/9 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 5/7 baudų metimų), atkovojęs 5, perėmęs vieną ir praradęs 2 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius prasižengęs.

Lietuvos pasą turintis ir į nacionalinę ekipą kviestas I.Brazdeikis pasirodė mače tik tuomet, kai intrigos nebuvo – ketvirtojo ketvirčio pabaigoje jis per 3 minutės spėjo pasižymėti pramestu tritaškiu.

„Magic“ pralaimėjo jau 5 kartą per 6 pastaruosius mačus. Tuo metu „Celtics“ nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 28 (5 atk. kam., 3/8 tritaškių), Jaysonas Tatumas 14 (6 atk. kam., 3/10 dvitaškių, 1/6 tritaškių), Alas Horfordas (12 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Robertas Williamsas (6 atk. kam.) po 12, Marcusas Smartas ir Dennisas Schroderis po 8. „

Magic“: Wendellas Carteris (13 atk. kam.) ir Cole‘as Anthony (5 atk. kam., 2/11 tritaškių) po 13, R.J.Hamptonas 12, Jalenas Suggsas 10 (1/5 tritaškių), Franzas Wagneris 9 (1/7 tritaškių).