ASVEL pasaka tęsiasi – rungtynių pabaigoje įveiktas „Uniks“

Vilerbano ASVEL (6/2) ir toliau stebina krepšinio gerbėjus. Prancūzai namuose 85:82 (21:24, 18:12, 26:21, 20:25) įveikė Kazanės „Uniks“ (3/5).

Puikiai rungtyniaujantis ASVEL namuose siekia pergalės preiš „Uniks“.  <br> zalgiris.lt nuotr.

2021-11-04 21:53, atnaujinta 2021-11-05 01:41

Pirmus du kėlinius rungtynės vyko taškas į tašką, o ASVEL prieš didžiąją pertrauką turėjo dviejų taškų pranašumą.

Lūžiu tapo trečiasis kėlinys. Kėlinio pabaigoje spurtavę šeimininkai prieš kėlinio pabaigą sugebėjo susikurti 12 taškų pranašumą – 65:53, tačiau „Uniks„ dar kėlinio pabaigoje sugebėjo skirtumą sumažinti iki 8 taškų.

Visą ketvirtą kėlinį pirmavę ASVEL krepšininkai nesugebėjo atitrukti nuo varžovų ir likus žaisti 48 sekundes komandas skyrė vos 2 taškai. Visgi šeimininkai sėkmingai užbaigė rungtynes ir šventė pergalę 85:82.

ASVEL: Chrisas Jonesas 23, Davidas Lighty 19, Elie Okobo 17, Jamesas Gistas 6.

„Uniks“: Mario Hezonja 27 (6 atk. kam., 29 naud. bal.), Lorenzo Brownas (6 atk. kam.) ir Tonye Jekiri (6 atk. kam.) po 12, Isaiah Canaanas 10.

АSVEL praėjusią savaitę iškovojo 2 pergales. Iš pradžių Vilerbano klubas 70:68 įveikė Maskvos CSKA, o sekančiose rungtynėse 84:70 nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“.

„Uniks“ taip pat prieš savaitę šventė 2 pergales. Rusijos ekipa pirmose rungtynėse 83:69 nugalėjo Vitorijos „Baskonia“, o kitose rungtynėse 65:58 palaužė Madrido „Real“.