„Barcelona“ nesulaikė L. Biručio, tačiau Šaro kariauna Ispanijoje lieka nenugalėta

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (9/0) ekipa, kurioje rungtyniauja Rokas Jokubaitis Ispanijos krepšinio pirmenybėse ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Š.Jasikevičius ir L.Birutis.<br>Klubų tvirterio nuotr. koliažas.

Nov 7, 2021, 3:27 PM, atnaujinta Nov 7, 2021, 3:28 PM

Sekmadienį Šaro auklėtiniai išvykoje 79:65 (23:13, 16:23, 26:13, 14:16) pranoko Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujamą Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (3/6) klubą.

„Barcelona“ negalėjo sulaikyti net 27 naudingumo balus surinkusio L.Biručio.

24-erių 213 cm ūgio puolėjas per 26 ant parketo praleistas minutes įmetė 24 taškus (8/12 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.

Jo komandos draugas L.Beliauskas buvo pastebimas kiek mažiau – per 8 minutes jis liko be taškų ir surinko minus 2 naudingumo balus.

„Barcelona“ marškinėlius vilkintis R.Jukubaitis prie pergalės prisidėjo įmesdamas 6 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovodamas 2 kamuolius ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

„Obradoiro“: Laurynas Birutis 24, Thomasas Scrubbas ir Kassiusas Robertsonas po 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18, Nicolas Laprovittola 13, Brandonas Daviesas 12.