Į save nepanaši „Lakers“ patyrė dar vieną nesėkmę: rezultatyviausias žaidėjas įmetė vos 13 taškų Kiti NBA nakties rezultatai

Ir toliau NBA starte stringanti „Los Angeles Lakers“ (5/5) ekipa savo kraitį papildė dar vienu pralaimėjimu. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Los Andželo klubas išvykoje 90:105 (14:36, 22:15, 26:42, 28:12) nusileido „Portland Trail Blazers“ (5/5) krepšininkams.

„Los Angeles Lakers“ patyrė penktąjį pralaimėjimą. <br>Reuters/Scanpix nuotr.

2021-11-07 09:05, atnaujinta 2021-11-07 09:16

Šiose rungtynėse „Lakers“ vertėsi be LeBrono Jameso, o praėjusioje dvikovoje su „Oklahoma City Thunder“ pirštą susižeidęs Anthony Davisas šį kartą ant parketo praleido vos septynias minutes.

Kitas „didžiojo trejeto“ narys Russellas Westbrookas buvo toli gražu nuo savo geriausios versijos. Amerikietis įmetė vos 8 taškus (0/10 dvit., 1/3 trit., 5/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu namuose žaidusiai „Blazers“ pavyko atrasti savo lyderį, o juo tapo 25 taškus įmetęs Damianas Lillardas. Gynėjas taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Reikalus aikštės šeimininkai sutvarkė dar pirmajame kėlinyje – per jį „Lakers“ tesukrapštė vos 14 taškų, o po pirmųjų dešimties minučių „Blazers“ buvo priekyje net 22 taškų pranašumu 36:14.

Rezultatyviausias Los Anždelo klubo žaidėjas pralaimėjimu pasibaigusioje dvikovoje įmetė vos 13 taškų. Juo tapo Malikas Monkas.

„Blazers“: Damianas Lillardas 25, Jusufas Nurkičius 15, Normanas Powellas 13, Robertas Covingtonas 12.

„Lakers“: Malikas Monkas 13, Carmelo Anthony 12, Dwightas Howardas 11, Austinas Reavesas 10.