„Zenit“ Rusijoje prapliupo tritaškiais: prie pergalės prisidėjo ir lietuviai

Ketvirtąją pergalę VTB Jungtinėje lygoje iškovojo Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (4/1) ekipa. Xavi Pascualio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 97:80 (32:16, 25:21, 19:18, 21:25) pranoko Zelionos Guros „Enea Zastal“ (1/5) krepšininkus.

M.Kuzminskas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 8, 2021, 9:07 PM

„Zenit“ rimtus pamatus pergalei padėjo dar pirmajame kėlinyje. Po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkai buvo priekyje 16 taškų pranašumu – 32:16.

Sankt Peterburgo ekipa šiose rungtynėse itin dažnai, bet kartu ir taikliai atakavo iš toli. X.Pascualio kariauna pataikė net 18 tritaškių, o iš šios distancijos „Zenit“ taiklumas siekė 51 proc.

Pergalės paveiksle pastebimi buvo ir lietuviai.

A.Gudaitis per 16 minučių įmetė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

M.Kuzminskas per 6 minutes pateikė tritaškį, atkovojo kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

„Zenit“ gretose rezultatyviausias buvo 25 taškus įmetę ir net 7 tritaškius pataikęs Sergejus Karasiovas.