Košmariškas ketvirtasis kėlinys lietuviškąjį Permės klubą paliko be pergalės

Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (1/3) ekipa, kurioje rungtyniauja Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas patyrė skaudžią nesėkmę VTB Jungtinės lygos rungtynėse.

K.Maksvytis.<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 8, 2021, 8:03 PM

Pirmadienį Permės ekipa išvykoje 65:79 (14:21, 21:16, 22:17, 8:25) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3/2) krepšininkams.

Itin nesėkmingu svečiams tapo ketvirtasis kėlinys, kurį K.Maksvyčio auklėtiniai pralaimėjo net 17 taškų skirtumu.

Po trijų kėlinių pirmavusi „Parma“ ketvirtąjį kėlinį pralaimėjo 8:25.

Sėkmingiausiai iš Lietuvių Permės klube pasirodė E.Žukaustas, kuris per 33 minutes įmetė 11 taškų (0/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo tarpu A.Juškevičius per 26 ant parketo praleistas minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud. metim.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ivanas Strebkovas, kuris prie pergalės prisidėjo įmesdamas 23 taškus.