„Šiauliai-7bet“ pasismagino Prienuose: be pergalių liekantys aikštės šeimininkai neturėjo jokių vilčių

Prienų „Labas GAS“ (0/8) ekipa niekaip nepakyla iš dugno Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

D.Sabeckis.<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 8, 2021, 6:47 PM, atnaujinta Nov 8, 2021, 8:52 PM

Martyno Varno vedama „Šiaulių-7bet“ (5/3) komanda dominavo Prienuose ir taip išsivežė pergalę rezultatu 109:88 (27:20, 30:21, 29:17, 23:30).

Iki šiol šį sezoną „Betsafe-LKL“ čempionate šiauliečiai daugiausiai buvo pelnę 94 taškus prieš Klaipėdos „Neptūną“, tačiau dabar šį rekordą pagerino.

Prienų ekipai šiame mače nepadėjo laikinai namo išvykęs Juwanas Durhamas, tačiau „Betsafe-LKL“ debiutavo po traumos atsigavęs Vasilije Pušica. Pastarasis per 22 minutes pelnė 6 taškus (2/7 trit., 0/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 perdavimus, 2 kartus suklydo, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

Martynas Varnas sužibėjo karjeros pasirodymu: per 32 minutes pelnė 27 taškus (5/7 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 37 naudingumo balus.

Šiauliečiai rungtynių pradžioje pabandė pabėgti į priekį (18:13), o Paulius Danusevičius ir Donatas Sabeckis skirtumą augino – 25:17. Dar didesnius žingsnius „Šiauliai-7bet“ ėmė dėti antrajame ketvirtyje. Jį svečiai atidarė spurtu 7:0 ir taip tolo (34:20), o galiausiai M.Varno tolimas metimas persvarą vertė triuškinama – 55:35. Tik Rapolas Ivanauskas su Giedriumi Bergaudu prieš pat didžiąją pertrauką pašvelnino rezultatą – 41:57.

Po pertraukos „Labas GAS“ ne tik neatsitiesė, bet ir žaidė nerezultatyviausią kėlinį iš trijų, o po atkarpos 0:22 Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai atsiliko jau 51:84.

Nors situacija buvo labai sudėtinga, prieniškiai rankų nenuleido ir gerai pradėjo ketvirtąjį kėlinį (76:91), tiesa, skirtumas vis tiek išliko solidus ir pergalei reikėjo praktiškai stebuklo. Šiauliečiai pergalės iš savo rankų nebepaleido, nors pabaigoje varžovų nebetriuškino.

Mačo pabaigoje 17-metis Kajus Leliukas debiutavo ant parketo „Betsafe-LKL“ čempionate ir sužaidė 69 sekundes su „Šiaulių-7bet“ apranga.

„Labas GAS“: Rapolas Ivanauskas (6 atk. kam.) ir Jovanas Kljajičius – po 18, Giedrius Stankevičius 14, Erikas Venskus ir Ignas Sargiūnas – po 11, Vasilije Pušica 6.

„Šiauliai-7bet“: Jonathanas Elmore’as (5/8 trit.) ir Martynas Varnas (5/7 trit.) – po 27, Giedrius Staniulis 24 (9 atk. kam.), Donatas Sabeckis 11 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulius Danusevičius 8 (7 atk. kam.).