„Crvena Zvezda“ namuose apramino ASVEL krepšininkus

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Belgrado „Crvena Zvezda“ (4/5) namuose 73:67 (18:9, 15:23, 17:13, 15:3, 23:22) įveikė įsijautusius Vilerbano ASVEL (6/3) krepšininkus.

„Crvena Zvezda“ pasiruošusi gesinti degančią ASVEL ekipą.<br>KK Crvena zvezda mts twitter nuotr.

Nov 11, 2021, 7:47 PM, atnaujinta Nov 12, 2021, 4:40 PM

Likus žaisti keturias minutes „Crvena Zvezda“ pajuto turintys pergalę savo rankose, kai pirmavo 67:50. Таčiau stebuklingai šį sezoną žaidžiantis ASVEL bandė kurti dar vieną stebuklą. Svečiai spurtavo 12:0 ir skirtumą sumažino iki 5 taškų.

Likus žaisti 10 sekundžių komandas po Elie Okobo tritaškio skyrė vos 3 taškai, tačiau belgradiečiai baudų metimais sėkmingai užsidarė rungtynes.

Belgrado komandoje naudingiausias buvo Nikola Kaliničius per 31 minutę pelnė 22 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 22, Nikola Ivanovičius 14 (5 rez. per.), Ognjenas Dobričius 8.

ASVEL: Ellie Okobo 16, Chrisas Jonesas 14, Youssoupha Fallas 11 (10 atk. kam.).

Abi ekipos kol kas viršija ekspertų nustatytus lūkesčius. Abi ekipos buvo priskiriamos lentelės apačios komandoms, tačiau komandos rungtyniauja kur kas geriau.

„Crvena Zvezda“ po 9 turų turi 4 pergales ir užima 10 vietą. Belgradiečiai praėjusiame ture 81:48 namuose sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.

ASVEL krepšininkai su 6 pergalėmis rikiuojasi 6 pozicijoje, o šiš pralaimėjimas nutraukė Vilerbano krepšininkų 3 pergalių iš eilės seriją.