„Parmos“ lietuviai sužaidė blankiai, o K. Maksvyčio ekipa patyrė antrą nesėkmę FIBA Europos taurėje

Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“, kuriai atstovauja ir Adas Juškevičius su Eigirdu Žukausku FIBA Europos taurėje patyrė antrą pralaimėjimą. Rusijos ekipa po pratęsimo namuose 89:92 (24:15, 18:22, 17:21, 19:20, 11:14) nusileido Lisabonos „Benfica“ ekipai.

K. Maksvyčio ekipa patyrė antrą nesėkmę FIBA Europos taurėje.<br>„Vk.com/parmabasket“ nuotr.

Nov 11, 2021, 6:58 PM

Lietuviams rungtynės nesusiklostė. Adas Juškevičius per 25 minutes pelnė 4 taškus (0/5 metimai iš žaidimo), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su 2 naudingumo balais.

Eigirdas Žukauskas per nepilnas 16 minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius, surinko 5 pražangas ir rungtynes baigė su 6 naudingumo balais.

Pirmose tarpusavio rungtynėse Lisabonoje 83:69 stipresni buvo „Benfica“ krepšininkai.

„Parma“ savo sąskaitoje po 5 turų turėdami 3 pergales žengia 2 vietoje.“Benfica“ su 4 pergalėmis užima 1 vietą.

„Parma“: Artsiomas Parakhouski 16 (7 atk. kam.), Mareks Mejeris ir Evgeny Voronovas ( 5 atk. kam.) po 13, Artemas Zabelinas 11, Jeremiah Hillas 10.

„Benfica“: Aaronas Broussardas 19, Makramas Ben Romdhane'as 14 (12 atk. kam., 3 per. kam.), Joao Roberto Gomesas 12, Arnette'as Hallmanas 10 (5 atk. kam.).