Antrajame kėlinyje „albatrosus“ sudaužęs „Anadolu Efes“ šventė pergalę

Eurolygos čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (3/6) išvykoje 90:63 (20:21, 31:14, 19:12, 20:16) sutalžė Berlyno ALBA (3/6) ekipą.

Savo žaidimo neatrandantis „Anadolu Efes“ siekia pergalės prieš ALBA.<br>Anadolu Efes SK twitter nuotr.

2021-11-11 20:51, atnaujinta 2021-11-11 23:04

Čempionai pergalei pamatus pasistatė antrajame kėlinyje. „Anadolu Efes“ per kėlinį surinko 31 tašką ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė pirmaudami 51:35.

Antroji rungtynių pusė tebuvo formolumas, o Stambulo ekipa sugebėjo dar padidinti persvarą 13 taškų – 90:63.

Nugalėtojus į priekį vedė buvęs žalgirietis, praėjusių metų „Final 4“ naudingiausias žaidėjas Vasilije Micičius. Serbas per 30 minučių surinko 19 taškų, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus kamuolį prarado ir rungtynes baigė su 28 naudingumo balais.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 19 (9 rez.per., 4 per.kam.), Krunoslavas Simonas 18 (5 atk.kam.), Tiboras Pleissas 16 (8 atk.kam.).

ALBA: Oscaras Da Silva 13, Maodo Lo 9 (5 rez.per.).

„Anadolu Efes“ su 3 pergalėmis po 8 turų užima 15 vietą, o praėjusiame ture čempionai 79:90 nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“.

ALBA su 3 pergalėmis žengia 16 pozicijoje, o praėjusią savaitę vokiečiai Kaune 79:71 įveikė „Žalgirį“.

REPORTERIS: Lietuvoje prasideda intensyviausių karinių pratybų ciklas