„Clippers“ iškovojo šeštąją pergalę iš eilės

Šeštąją pergalę iš eilės NBA čempionate ketvirtadienį iškovojo „Los Angeles Clippers“ ekipa (7/4), kuri namuose 112:109 (25:40, 31:18, 30:20, 26:31) įveikė nukraujavusį „Miami Heat“ klubą (7/5). Nugalėtojams Paulas George’as pelnė 27 taškus.

Paulas George'as<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 12, 2021, 9:13 AM, atnaujinta Nov 12, 2021, 9:14 AM

Pirmajame kėlinyje „Clippers“ atsiliko 17 taškų, o „Heat“ gretose per šį kėlinį Bamas Adebayo surinko 19 taškų. Geriausią sezono mačą sužaidęs B.Adebayo iš viso įmetė 30 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, tuo tarpu jo bendraklubis Kyle’as Lowry surinko 25 taškus, iš jų 22 pelnė lemiamame kėlinyje.

Likus žaisti 3 minutes „Clippers“ turėjo 7 taškų pranašumą 105:98, tačiau po K.Lowry surengto šou ekipas skyrė vos taškas – 107:108.

Lemiamu momentu Duncanas Robinsonas galėjo išvesti Majamio ekipą į priekį, tačiau jis prametė ir „Heat“ turėjo mačo pabaigoje gelbėtis baudomis. Tačiau šis sprendimas nepasiteisino.

Majamio ekipai šiose rungtynėse nepadėjo Markieffas Morrisas, kuris po incidento su Nikola Jokičiumi jaučia nugaros skausmus.

Taip pat nežaidė ir Jimmy Butleris, kuris yra patempęs čiurną bei kelio traumą besigydantis Victoras Oladipo.

„Heat“: Bamas Adebayo 30 (11 atk. kam.), Kyle’as Lowry 25, Tyleris Herro 23.

„Clippers“: Paulas George’as 27, Reggie Jacksonas 22, Ericas Bledsoe 21, Ivica Zubacas 18 (11 atk. kam.).