„Warriors“ pergalių serija nutrūko Šarlotėje – S. Curry šaudė pro šalį

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį absoliuti sezono lyderė „Golden State Warriors“ (11/2) komanda svečiuose 102:106 (27:30, 30:27, 31:30, 14:19) pralaimėjo „Charlotte Hornets“ (8/7) krepšininkams ir patyrė antrąją nesėkmę per 13 rungtynių.

Stephenas Curry pataikė 3 iš 13 tritaškių.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 15, 2021, 7:20 AM, atnaujinta Nov 15, 2021, 7:47 AM

Tuo pačiu nutrūko 7 iš eilės „Warriors“ pergalių serija, tačiau Kalifornijos klubas vistiek išlieka geriausias.

Šįkart „Warriors“ ekipai pritrūko Stepheno Curry taškų – snaiperis pataikė tik 7 iš 22 metimų.

Jis iš viso surinko 24 taškus ir nebuvo rezultatyviausias savo komandoje.

„Hornets“ komandoje šeši žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

Beveik visas rungtynes komandos žengė lygiai – po dviejų kėlinių rezultatas buvo 57:57, po trijų 88:87 pirmavo svečiai.

Paskutinę minutę irgi buvo lygu, bet tada „Hornets“ rezultatyviai baigė dvi atakas, o „Warriors“ prametė baudas.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 22 (7/10 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 8 atk. kam.), LaMelo Ballas 21 (4/9 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 7 atk. kam.), Terry Rozieras 20, Cody Martinas 12 (8 atk. kam.).

„Warriors“: Andrew Wigginsas 28 (9/12 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 6 atk. kam.), Stephenas Curry 24 (4/9 dvitaškių, 3/13 tritaškių, 7/7 baudų, 6 atk. kam., 10 rez. perd.), Jordanas Poole'as 13, Draymondas Greenas 11.