A. Marčiulionis priminė apie save – prie pergalės prisidėjo taikliais tolimais šūviais

Naktį iš pirmadienio į antradienį vykusiose NCAA rungtynėse dar vieną pergalę nuskynė Augusto Marčiulionio atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ (3/0) ekipa.

Augustas Marčiulionis<br>T.Bauro nuotr.

Nov 16, 2021, 7:40 AM

Šį karta ji svečių tvirtovėje 70:51 (29:16, 41:35) pranoko „Southern Utah Thunderbirds“ (1/2) krepšininkus.

Prie pergalės pastebimai savo universiteto komandoje prisidėjo ir A.Marčiulionis.

19-metis 193 cm ūgio gynėjas per 25 ant parketo praleistas minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Savojo šanso už Atlanto sulaukė ir kitas NCAA rungtyniaujantis lietuvis Martynas Arlauskas, o jo atstovaujama „Gonzaga Bulldogs“ 84:57 (45:21, 39:36) sutriuškino „Alcorn“ ekipą.

21-erių lietuvis per 5 ant parketo praleistas minutes pasižymėjo atkovodamas net 4 kamuolius.