Su nauju treneriu atgimusi „Baskonia“ sudaužė „Crvena zvezda“

Po nevykusio starto Eurolygoje šią savaitę Vitorijos „Baskonia“ klubas atleido Duško Ivanovičių, o į jo vietą stojo kroatas Nevenas Spahija. Antradienį baskai namie žaidė Eurolygos dešimtojo turo dvikovą su serbų Belgrado „Crvena zvezda“ ir neturėjo didelių problemų. Naujas treneris savo pasirodymą pradėjo įspūdinga pergale, sutriuškinęs serbus 93:74 (25:22, 30:10, 13:21, 25:21).

R.Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 16, 2021, 9:22 PM, atnaujinta Nov 17, 2021, 1:07 AM

Jau įpusėjus antram kėliniui skirtumas išaugo iki 20 taškų – 44:24. Pirma mačo dalis baigėsi „Baskonia“ ekipai pirmaujant 55:32.

31 minutę Vitorijos ekipoje žaidęs Rokas Giedraitis pelnė 21 tašką (2/3 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

22 minutes rungtyniavęs Tadas Sedekerskis įmetė 9 taškus (0/3 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 balus.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 23 (10/12 dvitaškiai, 11 atk. kam., 32 naud. bal.), Rokas Giedraitis 21, Wade‘as Baldwinas 14, Tadas Sedekerskis ir Simone Fontecchio (6 atk. kam., 7 rez. perd., 22 naud. bal.) po 9.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius 21 (3/7 tritaškiai, 5 atk. kam., 7 rez. perd., 27 naud. bal.), Maikas Zirbesas 12 (14 min.), Austinas Hollinsas (3/8 tritaškiai) ir Ognjenas Dobričius (2/6 tritaškiai) po 11, Ognjenas Kuzmičius 10 (8 atk. kam., 19 naud. bal.).

„Baskonia“ turnyre iki antradienio žengė arti autsaiderių, tuo tarpu Serbijos klubas buvo įsitvirtinęs turnyrinės lentelės viduryje.

Roko Giedraičio ir Tado Sedekersio atstovaujami ispanai pastaruosius keturis turus nelaimėjo, o praėjusiame ture buvo sutriuškinti „Barcelona“ žaidėjų 67:93.

Tuo tarpu „Crvena zvezda“ po keturių nesėkmių šleifo sugrįžo į pergalių kelią ir jau buvo laimėję du pastaruosius mačus.

Praėjusioje savaitėje serbai palaužė Vilerbano ASVEL 73:67, o dar prieš savaitę rekordiniu Eurolygai skirtumu sudaužė Atėnų „Panathinaikos“ 81:48.