„Uniks“ namuose nušlavė lyderiavusią „Olimpia“

Kazanės „Uniks“ (5/5) namuose 97:71 (19:17, 25:16, 27:16, 26:22) įveikė iki rungtynių Eurolygoje pirmavusią Milano „Olimpia“ (8/2).

„Uniks“ namuose meta iššūkį „Olimpia“ ekipai.<br>TASS/Scanpix nuotr.

2021-11-17 18:59, atnaujinta 2021-11-18 01:13

„Uniks“ atitrūkinėti nuo varžovų pradėjo antrajame kėlinyje ir jau kėlinio pradžioje įgijo dviženklę persvarą 29:19. Kazanės ekipa iki kėlinio galo persvarą sugebėjo išlaikyti ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 44:33.

Trečiasis kėlinys „Olimpia“ ekipai buvo ne ką geresnis. Milano klubas ne tik, kad nesugebėjo sumažinti atsilikimo, tačiau „Uniks“ sugebėjo kėlinį laimėti dar 11 taškų skirtumu. Lemiamas kėlinys tebuvo tik formalumas ir Kazanės ekipa laimėjo 97:71.

„Uniks“: Isaiah Canaanas 22 (5 atk. kam.), O.J.Mayo 20, Johnas Brownas 19 (5 atk. kam.), Tonye Jekiri 10 (7 atk. kam.), Jarrellas Brantley 8.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas, Nicolo Melli ir Luigi Datome po 10, Kyle’as Hinesas 8.

„Uniks“ per 10 turų surinko 5 pergales ir užima 10 vietą.

„Olimpia“ patyrė 2 pralaimėjimus ir šiuo metu Milano ekipa yra įsitaisiusi antroje Eurolygos vietoje.