Tel Avivo „Maccabi“ (7/3) 10 Eurolygos ture namuose 95:84 (26:19, 15:25, 21:17, 33:23) įveikė Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (5/5) ekipą.

Nuostabiai rungtyniavęs S. Wilbekinas atvedė „Maccabi“ į pergalę prieš D. Motiejūno „Monaco“.<br> Tel Avivo „Maccabi“ nuotr.
Donatas Motiejūnas.<br>Manuel Vitali/As Monaco Basket twitter nuotr.

Nov 17, 2021, 9:01 PM, atnaujinta Nov 18, 2021, 1:26 AM

Nei viena ekipa nesugebėjo rungtynių metu susikurti didesnės persvaros ir komandoms santykius teko aiškintis ketvirtame kėlinyje. Likus žaisti 7 minutes po Danijo Andjusičiaus taiklaus metimo „Monaco“ išsiveržė į priekį rezultatu 69:67. Tačiau namie rungtyniavusi „Maccabi“ atsakė spurtu 20:8 ir sėkmingai „uždarė“ rungtynes.

Donatas Motiejūnas per 12 minučių pasižymėjo 5 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir 2 naudingumo balais.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Scottie’is Wilbekinas. Krepšininkas per 31 minutę surinko 37 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su 37 naudingumo balais.

„Maccabi“: Scottie'is Wilbekinas 17 (8 rez. per.), Jamesas Nunnally 16, Ante Zizičius 14 (11 atk. kam.), Jalenas Reynoldsas 10 (6 atk. kam.).

„Monaco“: Donta Hallas 18 (9 atk. kam.), Dwayne'as Baconas 16, Mike'as Jamesas 14 (1/9 trit., 6 rez. per.).

„Maccabi“ su 7 pergalėmis užima 4 vietą. Praėjusiame ture Tel Avivo klubas 73:74 nusileido Maskvos CSKA krepšininkams.

„Monaco“ savo sąskaitoje turėdamas 5 pergalės žygiuoja 9 pozicijoje. 9 ture „Monaco“ 94:71 įveikė Miuncheno „Bayern“.