Dar viena „Warriors“ pergalė: ryškiai spindintis S. Curry užtemdė Bruklino žvaigždes

NBA čempionate naktį iš antradienio į trečiadienį absoliutus sezono lyderis „Golden State Warriors“ (12/2) svečiuose 117:99 (31:34, 32:24, 35:18, 19:23) nugalėjo taip pat aukštai vertinamus „Brooklyn Nets“ (10/5) krepšininkus.

Stephenas Curry pataikė 9 tritaškius.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 17, 2021, 7:27 AM, atnaujinta Nov 17, 2021, 8:23 AM

Devynis tritaškius pataikęs „Warrios“ lyderis Stephenas Curry įrodė, kad šiuo metu yra ryškesnis už „Nets“ žvaigždes.

Snaiperis per 29 min. surinko 37 taškus (3/5 dvitaškių, 9/14 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Po dviejų kėlinių „Warriors“ pirmavo 63:58, o po pertraukos įgijo triuškinamą persvarą 98:76, kai trečiąjį ketvirtį laimėjo 35:18.

„Nets“ ekipą tempė Jamesas Hardenas, bet jis nebuvo toks rezultatyvus: per 32 min. surinko 24 taškus (4/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 10/11 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kita „Nets“ žvaigždė Kevinas Durantas per 32 min. surinko 19 taškų (4/13 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: Jamesas Hardenas 24 (4/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 10/11 baudų), Kevinas Durantas 19 (4/13 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5/6 baudų), Bruce'as Brownas 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (9/14 tritaškių, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrew Wigginsas 19, Jordanas Poole'as 17, Draymondas Greenas 11 (6 atk. kam., 8 rez. perd.).